Prin ce provocări a trecut Deea Maxer alături de logodnicul Constantin! Cum e viața cu patru copii? „Ne dorim să construim o familie minunată”
Deea Maxer (35 de ani) se consideră o femeie fericită și împlinită în noua ei relație cu Constantin Cataramă. Vedeta are casa plină și crește acum împreună cu logodnicul ei patru copii. Ne-a povestit cum se descurcă!






Viața Deei Maxer este una din cale afară de animată de când destinul i l-a scos în cale pe Constantin Cataramă.
Deea Maxer a fost cerută în căsătorie pe 15 februarie, chiar de ziua ei de naștere, și acum cei doi îndrăgostiți umblă să-și găsească o casă unde să locuiască împreună cu odraslele lor.
Deea și Constantin au în grijă acum patru copii
Constantin Cataramă are și el două fete, Maria (de 15 ani) și Iustina (de 8 ani), iar Deea Maxer are doi copii din căsătoria anterioară, pe Maysa (de 6 ani) și Andreas (în vârstă de 15 ani).
Copiii se înțeleg foarte bine între ei, iar familia Deei Maxer are acum șase membri.
Iată ce ne-a spus vedeta despre viața cu patru copii.
„Suntem amândoi părinți, avem o familie numeroasă, avem patru copii împreună. Atunci când ne reunim cu toții e fantastic, pentru că e casa plină, copiii sunt de vârste apropiate, Andreas și Maria au 15 ani, Maysa are 6 ani și jumătate, iar Iustinian are 8 ani. Deci, fetele cele mici se înțeleg bine, au activități comune, ne petrecem week-end-urile împreună, vacanțele. Mergem cu copiii la munte. E greu, dar e frumos! Ne dorim să construim o familie minunată, în armonie.
Căutăm o proprietate unde să ne mutăm cu toții. Nu știu dacă va fi o casă nouă sau un apartament la mâna a doua. Mi-aș dori mai degrabă un apartament, e mai ușor de întreținut și trebuie să fie aproape de școlile copiilor. Vom analiza împreună ce o să ni se potrivească”, a declarat Deea Maxer, în exclusivitate pentru Click!
Cine este logodnicul Deei Maxer?
Constantin Cataramă, logodnicul Deei Maxer, este teolog, are formare în Psihoterapie Integrativă. Din pasiune și dragoste de oameni, acesta activează ca psihoterapeut, dar cei doi îndrăgostiți activează împreună și în domeniul vânzărilor.
Deea Maxer a activat în domeniul artistic, muzică, dans și televiziune mai bine de 18 ani, iar de 4 ani și-a dezvoltat propriul business în network marketing, formând echipe de vânzări și ajutând sute de femei românce să câștige un venit suplimentar.































