Răduleasca și Felix au cinat în orașul celebrităților

Ultima actualizare:

    Mihaela Rădulescu și Felix Baumgartner au călătorit împreună toată varafoto: Arhiva Personală
Mihaela Rădulescu și Felix Baumgartner au călătorit împreună toată varafoto: Arhiva Personală

S-a plimbat toată vara, și nici măcar acum că a venit frigul, nu se întoarce în țară. Mihaela Rădulescu și-a luat „eroul” de mână și cutreieră lumea în lung și în lat.

Recent, ea și Felix Baumgartner au ajuns într-unul dintre cele mai cunoscute orașe din lume, unde locuiesc cele mai multe celebrități, Beverly Hills. Acesta este situat în vestul comitatului Los Angeles, California, foarte aproape de studiourile cinematografice din Hollywood.

Cei doi au luat cina în Beverly Hills
Cei doi au luat cina în Beverly Hills

„Luând cina în Beverly Hills cu dragostea vieții mele”, a scris Felix în dreptul fotografiei, el fiind cel care a și publicat-o. Iubitul Mihaelei tocmai și-a deschis un cont pe Instagram, de unde, evident, nu putea să lipsească o poză cu vedeta noastră.

Răduleasca i-a urat „Bun venit!” lui Felix pe Instagram
Răduleasca i-a urat „Bun venit!” lui Felix pe Instagram

Ca să îl primească cum se cuvine pe rețeaua socială, și Răduleasca a publicat o fotografie cu ea și Felix. „Bună dimineața tuturor!”, a scris ea în dreptul imaginii, care a fost realizată după terminarea unei „sesiuni” de exerciții fizice. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
britney baieti instagram jpg
Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Delia, foto Instagram jpg
Diana Matei, foto Instagram jpg
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
image
image