Reacția lui Teo Trandafir, după atacul Oanei Roman: «Este o neînțelegere»

Ultima actualizare:

    Teo Trandafirfoto: arhiva personală
Teo Trandafirfoto: arhiva personală

Oana Roman s-a făcut foc și pară când a dat de un articol mai vechi în care Teo Trandafir îi comenta o fotografie în care apărea pe jumătate dezbrăcată, fiind însărcinată în nouă luni.

Mesajul dur pe care l-a scris pe o rețea socială a ajuns și la urechile moderatoarei TV. Teo Trandafir a simțit nevoia să lămurească situația și să încheie conflictul în mod pașnic, contactată de Antena Stars pentru un punct de vedere.

„Din nefericire, nu îmi mai aduc aminte când am spus lucrurile astea. Îmi cer iertare, dar cred că este o neînțelegere. Cred că se refereau la fotografie, nicidecum la starea în care se afla Oana Roman. Îmi pare rău dacă am supărat-o. Îmi pare rău! Nu am vrut să o lezez în niciun fel”, a declarat Teo.

Oana s-a declarat mulțumită la auzul scuzelor prezentatoarei TV, și a decis să nu meargă mai departe cu conflictul.  



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
David Beckham, foto Shutterstock jpg
Micutzu, în emisiunea 40 de întrebări cu Denise Rifai. Sursă foto: Captură Youtube
 În urma situației îngrijorătoare din Dubai, Rocsana Marcu a liniștit românii
banner simona trasca jpg
banner ela craciun jpg
banner mugur mihaescu png
colaj casa (37) jpg
image png
image
image