Reacția Narcisei Guță după ce a fost condamnată la închisoare

Ultima actualizare:

    Narcisa Guță a avut prima reacție după ce a fost condamnată la închisoareFoto Captură Antena 1
Narcisa Guță a avut prima reacție după ce a fost condamnată la închisoareFoto Captură Antena 1

Narcisa Guță a primit în urmă cu o săptămână o grea lovitură prin decizia magistraților. Aceștia au condamnat-o la patru ani de închisoare cu executare după ce în luna octombrie a anului trecut, vedeta a intrat în locuința lui Beyonce de România, a bătut-o, iar apoi a tâlhărit-o.

În urma veștii primite, Narcisa a avut mai multe zile de tăcere, dar se pare că în ziua de 27 martie, aceasta a făcut primul anunț pe contul său de Facebook. Ea a ținut să le muțumească celor care îi sunt alături și a publicat o fotografie simbolică prin care își exprimă supărarea: „Mulțumesc tutor celor ce sunt alături de mine în această perioadă grea prin care trec!”


    Foto Facebook
Foto Facebook

Apreciază cu un like pagina noastră de Facebook dacă ți-a plăcut acest articol. Vei afla și mai multe informații interesante!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
Gigi Becali sport ro jpeg
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
Design fără titlu (6) png
Unde își duce Dorian Popa soția la începutul lunii august și de ce și-a amânat luna de miere
image
image