Scârbos! Andreea Marin a arătat cum este apa de la robinet în Pipera

Ultima actualizare:

    Andreea Marinfoto: arhivă personală
Andreea Marinfoto: arhivă personală

Curte cu iarbă și flori, vilă spațioasă, aer curat, totul, la numai câțiva pași de București. Ai zice că Andreea Marin locuiește într-un adevărat paradis, în Pipera. Totul, până când dă drumul la robinet.

Vedeta a publicat pe contul personal de Facebook câteva imagini cu apa plină de impurități pe care trebuie s-o consume zilnic acasă. După ce și-a răsfățat fanii cu imagini idilice din curtea vilei din Pipera, Andreea Marin le-a arătat și partea mai puțin plăcută a traiului în afara Bucureștiului.

„Apa noastră de la robinet din Pipera, după ce impuritățile au fost separate de apă. Ne aude cineva?”, a scris Andreea Marin, în dreptul imaginilor publicate pe contul personal de Facebook. Un pahar plin cu apă, cu „guler” maro de cel puțin un centimetru – cu siguranță, nu arată deloc îmbietor!

Imaginile sunt înspăimântătoare

Andreea Marin a făcut mai multe fotografii cu paharul plin cu apa mizerabilă
Andreea Marin a făcut mai multe fotografii cu paharul plin cu apa mizerabilă


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner elevi png
laura cosoi facebook jpg
oana roman instagram jpg
Soprana Iana Novac, supriză de suflet pentru aniversarea de 70 de ani a mamei sale
Mihaela Tatu a fost în cârje, acum 20 de ani, la nunta lui Aurelian Temișan cu Monica Davidescu
image png
banner emily burghelea png
image png
image
image