Și-a pus varza pe cap ca să-i facă reclamă unui grădinar

Ultima actualizare:

    Matilda și-a postat  amuzanta fotografie  pe Facebook
Matilda și-a postat amuzanta fotografie pe Facebook

Matilda Pascal-Cojocărița (59 ani) este, încă din anii tinereții, o gospodină desăvârșită și, pentru că iarna bate la ușă, ea se pregătește să-și umple cămara cu provizii.

Cum artistei nu-i lipsește din casă varza, o bogată sursă de vitamine, pe care Matilda o prepară în fel și chip, iată că zilele trecute a bătut la poarta lui Nea Ion, de la care și-a ales doi saci de varză: ”Nu sunt tratate cu chimicale, așa că doar de la el iau, de ceva vreme”, ne-a spus artista.

Ca să–i facă omului reclamă pe Facebook, celebra interpretă de muzică populară și-a pus pe cap o varză imensă, fotografie care i-a adus zeci de like-uri și de comentarii savuroase.

Matilda a rămas la fel de frumoasă, iar secretul constă în alimentația sănătoasă. Datorită trăsăturilor aritocratice, cântăreața a fost desemnată, în 1979,”Miss România”, premiu cu care se mândrește și acum, la 38 de ani de la participare.

image
image
image
image
image
image
Andreea Mantea David
9 acasa 7  1col cezara dafinescu jpeg
eva longoria facebook jpg
smiley gina pistol nunta 1 jpg
iubit deea maxer webp
oscar jpg