Şişcanu şi Meme, sexy-reporteri pentru Mădălin Ionescu

Şişcanu şi Meme, sexy-reporteri pentru Mădălin Ionescu

Ultima actualizare:

Lângă apetisanta basarabeancă Cristina Şişcanu, Mădălin Ionescu şi-a mai luat un sexy-reporter: Mihaela Moise, Meme, ex-OTV.

Bruneta cu ochii migdalaţi era ieri pe „coclauri" în judeţul Bacău, pe urmele unui criminal în serie.

„Este adevărat că mi-am schimbat locul de muncă la «Acces direct». Voi face ce ştiu eu mai bine: reporter de teren. Acum sunt pe urmele unui criminal care a ucis trei femei, la scurt timp, una după alta. Nici nu am ajuns bine aici, că deja am găsit un suspect", ne-a explicat Meme.

Ea spune că a demisionat de la OTV pentru că a fost pusă în situaţia de a alege între iubitul ei, Luis Lazarus, şi locul de muncă.

Chiar dacă este firavă şi dulcică, Meme nu se fereşte să meargă la cele mai grele subiecte, crime, violuri sau accidente.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
florin ristei andreea ramona instagram jpg
Andreea Marin, foto Instagram jpg
Speak a revenit la Bacău
Laura Cosoi, foto Instagram  jpg
Anda Adam se antrenează intens
banner fara machiaj png
dan negru facebook jpg
angelina jolie brad pitt profimedia jpg
image
image