Sişu, probleme cu mama copilului său

Ultima actualizare:

    Cântăreţul s-a  căsătorit cu  Cătălina în  Penitenciarul  Colibași, în 2012
Cântăreţul s-a căsătorit cu Cătălina în Penitenciarul Colibași, în 2012

Tudor Sişu dă dintr-una într- alta. Abia ieșit din spital după ce a fost operat de urgență, de apendicită, cântărețul a aflat că are din nou necazuri cu fosta sa soție, Cătălina.

Tânăra a apelat la judecători pentru a obține un ordin de protecție împotriva lui . Cererea a fost înregistrată, marți, la Judecătoria Buftea. ”Nu mă interesează. Nici măcar nu știu ce e chestia asta”, a declarat, miercuri, pentru Click!, Tudor Sișu.

Și asta în timp ce rapper-ul așteaptă să fie fixat un termen pentru a începe procesul, deschis recent de el, pentru a-și trece numele în certificatul de naștere al fiului lor, în vârstă de 3 ani.

Demersul lui Sișu vine la câteva luni  după ce Cătălina a pierdut lupta în instanță cu el. Ea mai ceruse o dată să fie protejată de cântăreț și depusese atunci și o plângere la Poliție, în care susținea că a fost lovită și amenințată de Sișu. Judecătorii i-au respins însă solicitarea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nicoleta Nuca jpg
monica dascalu instagram jpg
carmen electra gettyimages jpg
marilyn monroe profimedia jpg
iuliana luciu jpg
banner alpinism png
Brad Pitt, Jennifer Aniston  foto   Profimedia jpg
Magicianul Robert Tudor, foto Facebook jpg
image
image