Soțul alcoolic al Israelei este „alergic la spirtoase”!

Soțul alcoolic al Israelei este „alergic la spirtoase”!

Ultima actualizare:

    Liviu Arteni a dispărut de acasăFoto: Arhiva Click!
Liviu Arteni a dispărut de acasăFoto: Arhiva Click!

Israela Vodovoz (68 de ani) este disperată. Soțul ei a fugit de acasă, miercuri (24 februarie). Ea și Liviu Arteni (45 de ani) erau invitați în emisiunea „Un Show păcătos”, însă el s-a făcut nevăzut. Femeia de afaceri este foarte îngrijorată pentru el, mai ales că în trecut acesta a avut probleme cu băutura.

„El este foarte alergic la spirtoase. Poate să bea doar vin alb, nu are probleme cu șampania”, a spus Israela, în emisiunea lui Dan Capatos.

Nu este prima oară când Liviu pleacă de acasă. În trecut, soțul tinerel al Israelei a mai dat bir cu fugiții câteva zile. Cel mai mult, Liviu a fost „dispărut” 72 de ore.

„Liviu este alergic la băuturile spirtoase. Nu vreau să intru în panică, pentru că nu mai pot să respir. El dacă ia un deget de spirtoase, asta e. Prefer să mă înșele cu o femeie, decât cu băutura. Am luat ceva ca să fiu mai liniștită. Ceea ce am pentru respirație și calmează”, a mai spus Israela, în emisiunea „Un show păcătos” de la Antena 1. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Claudia patrascanu FB jpg
adi nartea colaj instagram jpg
Laura Cosoi, foto Instagram jpg
Daniel Buzdugan webp
Andreea Marin a slăbit 5 kilograme în urma Covidului pe care l-a avut luna trecută     Când se va revedea vedeta cu fiica ei, Violeta!
banner sanziana buruiana png
banner oana lis png
Cheloo The Four Cei4 jpeg
image
image