Victor Slav: "Pe mine m-a deranjat că Bianca s-a expus cu Cristea"

Ultima actualizare:

    Victor Slav spune că e "bine" cu Bianca după ce s-au împăcatFoto: arhivă personală
Victor Slav spune că e "bine" cu Bianca după ce s-au împăcatFoto: arhivă personală

Victor Slav continuă să vorbească despre viaţa alături de Bianca Drăguşanu. El susţine că nu l-a deranjat neapărat faptul că ea l-a înşelat cu fostul iubit, Adrian Cristea, ci că s-a expus.

Slav a comentat situaţia la emisiunea de vineri a Simonei Gherghe. "M-a deranjat foarte că s-a expus în halul ăsta", a afirmat el.

Victor a negat că ar fi urmărit-o pe Bianca. "Nu i-am pus microfoane, aşa cum a zis ea. Eu merg pe instinct, simt omul după cum îmi răspunde. Ştiam ce se întâmplă, cu cine se întâlneşte. Dar nu am poze cu ei", a explicat noua vedetă a Antenei 1.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Babasha jpg
vica blochina dezvaluiri iubit jpg
image png
Gigi Becali sport ro jpeg
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
image
image