VIDEO Măruţă îşi joacă propriul rol în comedia "America, venim!"

VIDEO Măruţă îşi joacă propriul rol în comedia "America, venim!"

Ultima actualizare:

    Gaşca de actori este  invitată în film pe canapeaua  lui Cătălin Măruţă
Gaşca de actori este invitată în film pe canapeaua lui Cătălin Măruţă

Cei mai simpatici actori de comedie, şi nu numai, s-au reunit în distribuţia peliculei “America, venim!”, care va avea premiera vinerea aceasta, de la ora 20.00, la CinemaPro.

Adrian Văncică, Gheorghe Ifrim, Tania Popa, Mihai Călin, Ion Sapdaru şi Mira Furlan dau viaţă unor eroi care sunt puşi în faţa unor situaţii greu de imaginat, pline de haz. Din peisaj nu putea lipsi şi un personaj sexy, iar actriţa Ioana Blaj s-a dovedit a fi cea mai potrivită.

Surpriză, însă! În film va apărea şi Cătălin Măruţă (36 de ani), care îşi va juca propriul rol, cel de gazdă al show-ului “La Măruţă”, de la PRO TV. Secvenţa cu pricina apare la finalul peliculei, când, conform scenariului, actorii din distribuţie sunt invitaţi în emisiunea lui Cătălin să vorbească despre proiectele lor.

Cătălin Măruţă in film
Cătălin Măruţă in film


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Elena Gheorghe, foto Instagram jpg
Oana Lis este optimistă! Viorel Lis este acasă și îl îngrijește cum știe mai bine
Banner smiley Gina pistol
banner maria dragomiroiu png
banner florin ristei png
dan negru facebook jpg
charlize theron fusta plastic profimedia jpg
Laura Cosoi, foto Instagram jpg
image
image