VIDEO Mircea Badea: «Regele Mihai avut o atitudine modestă, în nici un caz arogantă!»

Ultima actualizare:

Mircea Badea susţine că Regele Mihai este un om care merită respectul întregii ţări, iar simplitatea Maiestăţii Sale a dat dovadă de eleganţă.

«Eu cred că Regele Mihai a avut un discurs foarte simplu şi normal. Fostul suveran a dat dovadă de eleganţă, educaţie şi o atitudine modestă, în niciun caz arogantă. Ce trebuia să discute? Doar n-aţi fi vrut să vorbească acum despre agricultură! A vorbit exact ce trebuia să vorbească! Nu spun asta pentru că vreau să devin monarh, sunt prea bătrân pentru a mai gândi la treaba asta! », a comentat Mircea Badea în emisiunea «În Gura Presei».



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
andreea popescu instagram jpg
Design fără titlu (5) png
Banner Rica Răducanu
Alina Sorescu (1) jpg
1 cabral bullying 2 jpg jpeg
andreea banica instagram jpg
Keo, 3 săptămâni cu familia în Grecia
jane seymour rochie aurie getty jpg
image
image