Vedetele în faţa nămeţilor

Vedetele în faţa nămeţilor

Ultima actualizare:

Ninsoarea din ultimele zile n-a luat prin surprindere doar autorităţile, ci şi vedetele. Cum s-au descurcat ele în faţa maşinilor acoperite cu zăpadă?

Alexandra Bădescu, ex-Ţârdea, s-a dovedit a fi inventivă, luând primul CD găsit în torpedou pentru a curăţa parbrizul de gheaţă. Mai pregătită a fost cântăreaţa Anca Badiu care a curăţat geamul maşinii cu o racletă, fără a se dezlipi, însă, de caţeluşul ei.

Stelian Ogică avea în dotare o lopată. "Am rămas înzapezit, în urmă cu câţiva ani şi, de atunci, m-am învăţat minte. Iarna ţin mereu o lopată în portbagaj, a declarat, pentru Cancan, Ogica. Tot cu o lopata era inarmat si comisarul-sef Christian Ciocan, purtatorul de cuvant al Politiei Capitalei. El a facut chiar si o demonstratie de sapat-viteza, pentru a degaja nametii de langa rotile autoturismului de serviciu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Claudia patrascanu FB jpg
adi nartea colaj instagram jpg
Laura Cosoi, foto Instagram jpg
Daniel Buzdugan webp
Andreea Marin a slăbit 5 kilograme în urma Covidului pe care l-a avut luna trecută     Când se va revedea vedeta cu fiica ei, Violeta!
banner sanziana buruiana png
banner oana lis png
Cheloo The Four Cei4 jpeg
image
image