34.000 de euro pe an să conduci bolizi

Ultima actualizare:

O firmă englezească, care se ocupă cu reparaţia maşinilor de lux, angajează şofer care să conducă maşinile de la proprietari la atelier şi înapoi.

Aşa că, cel care corespunde cerinţelor va avea ocazia să se urce la volanul unor supercar-uri ca Aston Martin, Ferrari, Lamborghini sau Bugatti. Şi nu pe gratis. Firma îl va plăti pe cel care va fi angajat cu 34.000 de euro anual, potrivit Top Gear. Însă, condiţiile puse de cei de la „Repair a car" sunt foarte stricte.

Ca să poţi aplica pentru acest job trebuie să ai minimum 10 ani experienţă într-ale şofatului, să mai fi condus maşini cu mulţi cai-putere, să mai fi mers mulţi kilometri prin Europa, să cunoască ceva mecanică auto, să aibă un istoric auto cât de cât curat şi să fie dispus să circule cu transportul în comun distanţe mai lungi.

Cei care îndeplinesc condiţiile necesare au timp până la sfârşitul lunii să aplice pe www.repairacar.co.uk/delivery-driver.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
bit.ly
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
mihail sadoveanu jpg
drum jpg
lavanda wictionary jpg
Este sigur consumul de cafea in sarcina, foto Facebook, Shutterstock crop jpg
images jpg
image png
Cum readuci la viață florile tale preferate, foto Shutterstock  jpg
Oskar Schindler a salvat peste 1200 de evrei, foto Pinterest jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net