Andreea Bănică: «Huidu se simte mai bine, am vorbit cu nevasta lui»

Ultima actualizare:

    Andreea Bănică
Andreea Bănică

Cântăreaţa a fost în vacanţă la Innsbruck şi s-a cazat fix în acelaşi hotel cu Cristina şi Vlad Huidu.

«M-a întristat foarte mult accidentul suferit de Şerban şi i-am întrebat pe soţia şi pe fratele lui cum se mai simte. Au spus că este mult mai bine şi că face progrese în procesul de recuperare», a declarat artista pentru ziarulring.ro.

În altă ordine de idei, Andreea este mare amatoare de ski şi vrea s-o înveţe şi pe fetiţa ei acest sport.

«I-am luat deja Sofiei schiuri pentru copii, pentru că iarna viitoare o luăm cu noi pe pârtie. Trebuie să înveţe de mică pentru a stăpâni bine acest sport. Eu am urcat prima dată pe schiuri la aproape 30 de ani şi m-am obişnuit mai greu», spune Bănică.

Citeşte şi:

Andreea Bănică i-a transmis un mesaj lui "Nu ştiu d-astea" Ciprian - VIDEO

Andreea Bănică interpretează o piesă a Angelei Similea. Cântă fals? - VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zona Moeciu Foto Lucian Ignat jpg
cai maltratati la un targ din satu mare foto kola kariola png
Canicula caldura vara FOTO Shutterstock jpg
porumb istock jpg
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
image
image