Bănel Nicoliţă pleacă la Dinamo Moscova

Ultima actualizare:

Steaua îşi vinde pe bandă căpitanii. Rădoi a deschis drumul cu un transfer la Al-Hilal. Au urmat Goian, Ghionea, Ovidiu Petre şi Petre Marin. Acum a venit rândul lui Bănel Nicoliţă să plece. Ruşii de la Dinamo Moscova ăl doresc cu insistenţă astfel că sunt dispuşi să plătească 2,5 milioane de euro pentru transferul mijlocaşului. Reprezentanţii celor de la Dinamo Moscova au ajuns deja în România şi vor asista la partida pe care Steaua o vor disputa astăzi în Liga Europa, împotriva lui Grasshopper.

Informaţia a fost confirmată şi de patronul Stelei. "Ce ştiu e că vin ăştia din Rusia, cum le zice, Dinamo Moscova. De bani nu mai vorbim pentru că nu mai spun sume" a afirmat Gigi Becali la Sport.ro.

La 23 de ani, Stancu are mari şanse să fie noul căpitan din Ghencea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
image
image