Daţi în judecată după ce au uitat unde şi-au parcat maşina Lamborghini

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Glenn Knowles şi Richard Mant, din Marea Britanie, deţin împreună un Lamborghini. Autorităţile din Marea Britanie i-au acuzat pe cei doi de fraudă în detrimentul companiei lor de asigurări.

Acest lucru s-a întâmplat după ce Knowles a declarat că nu îşi mai aduce aminte unde a parcat automobilul într-o seară în care se afla sub influenţa băuturilor alcoolice.

Cazul a fost dezbătut în instanţă şi judecătorii au decis că cei doi bărbaţi nu sunt vinovaţi de tentativă de fraudă, aşa că au fost lăsaţi liberi. Potrivit site-ului "Auto Blog", Knowles se află la al doilea incident de acest gen. Prima dată bărbatul şi-a căutat timp de mai multe zile autovehicolul mercedes pe care îl parcase în spatele unui club.

Autorităţile au confirmat că Lamborghini-ul nu este de găsit, deşi are instalat la bord un sistem de urmărire.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
5071afed 5e8d 45db bb57 b1d114013815 jpg
Impozit - calcule - facturi - FOTO Shutterstock
carti foto unsplashed jpeg
autospeciala politie jpg
mobila lemn istock jpg
cod portocaliu ploi torentiale vijelie puternica grindina vestul tarii 2 iulie 2024 910565 webp
joergelman skyscraper 347463 jpg
plaja bulgaria foto pixabay jpg
image
image