Manelistul Babi Minune: «Au fost zile în care nu aveam ce mânca»

Ultima actualizare:

    Manelistul, alături de sora sa, Petruţa
Manelistul, alături de sora sa, Petruţa

Un băiat sărac care cânta pe străzi are astăzi propriul apartament. Babi Minune a reuşit să-şi cumpere locuinţa la care visa din copilărie.

Manelistul s-a mutat de o lună într-un nou imobil, împreună cu fraţii şi mama sa. „Mi-am dorit foarte mult să am o casă. Are două camere şi o bucătărie", a dezvăluit Babi Minune pentru emisiunea „Drept la ţintă".

„Acum sunt şi eu cineva, dar n-am uitat de unde am plecat. A fost o perioadă în care am fost foarte amărât. O duceam greu. Erau zile în care nu aveam ce mânca", şi-a amintit manelistul. „Acum însă am tot ce mi-am dorit. La 18 ani am de gând să îmi cumpăr o maşină", a mai adăugat el.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mana la nas_shutterstock 701419183 jpg
loto png
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
image
image