Mariana Moculescu, somată să plece din casă! Fosta soţie a compozitorului face videochat în Austria

Ultima actualizare:

    Mariana Moculescu (Foto: PRO TV)
Mariana Moculescu (Foto: PRO TV)

În timp ce Mariana Moculescu se îmbracă în ţinute provocatoare ca să atagă clienţii la videochat în Austria, în România ea a primit somaţie să părăsească locuinţa pe care o deţinea.

Mariana Moculescu este la un pas să rămână fără casă, dar veştile nu au ajuns încă la ea. Aflată în Austria de câteva săptămâni, unde a decis să-şi încerce norocul la videochat, fosta soţie a compozitorului, Horia Moculescu, nici nu bănuieşte ce se întâmplă în ţară.

simeon stalpnicul png

Ea a primit somaţie de evacuare a imobilului situat în strada Brezoianu şi de a achita suma de 2.757,80 lei reprezentand cheltuieli de executare. Hârtia care nu îi va aduce nciun pic de bucurie datează din 23 octombrie 2013, iar Mariana Moculescu se pare că are la dispoziţie un timp foarte scurt ca să se conformeze.

Citeşte şi:

EXCLUSIV Uite-o pe Mariana Moculescu la videochat: «Îi place să fie privită când face sex»



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
fructe freepik1 jpeg
Dronă Constanța FOTO Facebook
varza gratis jpg
6e1320f4 58e6 4a97 801b 91a59766ae52 jpg
Coiful de aur de la Coțofenești furat din Muzeul Drents din Olanda Foto Drents Museum
641423328 17935460523174840 6725275364538285152 n jpg
bani cuplu shutterstock 753311653 jpeg
provocare motocicleta jpg
image
image