Momente de coşmar! Mariana Moculescu, sechestrată două săptămâni de fostul iubit

Ultima actualizare:

    Mariana Moculescu.
Mariana Moculescu.

Mariana Moculescu a trecut prin momente dificile cu fostul iubit, Cristi Marin. Ea susţine că acesta a bătut-o şi a ţinut-o nemâncată mai bine de două săptămâni.

"Am fost obligată să mă duc la el acasă. Atunci când am vrut să plec, dar nu m-a lăsat. M-a ameninţat că mă taie cu un cuţit. Eu stăteam prost cu sănătatea şi el a profitat de mine. A avut grijă de mine vreo două zile, iar după aceea a început calvarul. Nici nu puteţi să vă imaginaţi. Mi-am dorit să mor în momentul acela. Am avut un sentiment că o să mi se întâmple ceva. Datorită terorii psihice a pus mâna pe nişte informaţii confidenţiale despre mine pentru a mă punea şantaja. Am stat la el în casă două săptămâni, nemâncată şi fără telefon", a spus Mariana la Acces Direct.

Auzind aceste declaraţii Cristi Marin nu recunoaşte nimic, mai mult spune că s-a comportat ca un domn cu ea. Fostul iubit al vedetei spune că Mariana nu are cum să dovedească acest lucru pentru că nu este adevărat!



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
frontiera tripla ungaria austria slovacia jpg
casa cuplu britanici independent jpg
 Pasager în haine confortabile în aeroport FOTO Shutterstock
Orașul Predeal  Foto Primăria Predeal  facebook (2) jpg
sylvester 6897648 1280 jpg
vin pexels jpg
marturiile emotionante ale fetitei din romania care a primit o scrisoare de la papa leon ei sufera foarte tare raman fara parinti 1034292 jpg
Dr  Vlad Ciurea, foto Facebook jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net