Poliţişti de la rutieră, prinşi cu mita

Ultima actualizare:

    Vineri, cei trei poliţişti au fost prinşi în flagrant de Direcţia Generală Anticorupţie
Vineri, cei trei poliţişti au fost prinşi în flagrant de Direcţia Generală Anticorupţie

Trei agenţi de la Poliţia Rutieră din Bacău au fost reţinuţi vineri pentru luare de mită. Doi dintre ei au fost prinși în comuna Ştefan cel Mare, în timpul unui flagrant organizat de ofițeri de la Direcţia Generală Anticorupţie.

Asupra lor au fost găsiți 300 lei, care erau primiți de la un șofer ca să nu fie amendat. Al treilea agent, percheziţionat în comuna Oituz, avea în buzunare 400 de lei. Cei trei poliţişti au fost reţinuţi, urmând să fie formulată propunerea de arestare preventivă



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image png
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
image
image