Tragedie! Un copil de 2 ani a murit înecat într-o hazna, într-un sat de lângă Timișoara

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Copilul nu a putut fi salvat de medici Sursă foto: Arhivă Click!
Copilul nu a putut fi salvat de medici Sursă foto: Arhivă Click!

Tragedie în localitatea Moșnița Veche din Timiș! Un copil de 2 ani a sfârșit groaznic, joi, într-o hazna improvizată în curtea locuinței. Medicii sosițila fața locului nu l-au putut salva.

Accident teribil în satul Moșnița Veche de lângă Timișoara! Un copil de doi ani a murit după ce a căzut accidental într-o hazna improvizată în curtea locuinței. Joi după-amiază, tatăl lui nu l-a mai văzut și a început să îl caute prin curte, scrie tion.ro.

Și-a găsit copilul căzut într-o hazna improvizată, în curte. Imediat, bărbatul a sunat la 112 și un echipaj de ambulanță s-a deplasat la fața locului și l-a găsit pe micuț în stop cardio-respirator.

Deși l-au transportat la Spitalul „Louis Țurcanu” din Timișoara, în ciuda eforturilor medicilor, copilul nu a putut fi salvat. Polițiștii timișeni au început acum o anchetă și au deschis un dosar penal, conform procedurilor, pentru ucidere din culpă. 

Citește și: 

A născut în toaleta din curte şi bebeluşul a căzut în hazna

Un copil de trei ani, mort după ce a căzut în fosa septică a școlii 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
image png
Hotel, foto Shutterstock jpg
https   www g4media ro  wp content uploads 2026 05 Panorama Vacaresti Helmut Ignat 2 webp
colaj casa (17) jpg
Regele Charles  sursa foto   Profimedia 0734795506 jpg
burgas bulagaria pexels jpg
image
image