Nicoliţă: "Mă bucur că nu am pierdut"

Ultima actualizare:

“A fost un rezultat echitabil. Am avut si noi ocazii, au avut si ei ocazii. Sunt fericit ca nu am pierdut. Speram ca in retur sa reusim sa castigam cele trei puncte in Ghencea. Tanase merita sa poarte banderola pentru ce face si ceea ce a facut pana acum la Steaua. Totul este posibil in aceasta grupa, mai ales in retur, unde speram sa batem si sa ne gandim la calificare”, a spus Banel Nicolita la sport.ro.

Steaua a remizat, scor 0-0, pe terenul celor de la Utrecht în cel de-al treilea meci jucat în grupa K a Ligii Europa.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image png
fereastra gett creta jpeg
salcie plangatoare istock jpg
meniu restaurant jpg
Caniculă  Foto Freepik (1) jpg
Design fără titlu (9) png
nemesia istock jpg
image
image