Şi-a făcut casă în LOGAN!

Ultima actualizare:

    Două persoane dorm lejer  în patul matrimonial  construit în Logan
Două persoane dorm lejer în patul matrimonial construit în Logan

Ce rulotă, ce hotel sau casă de vacanţă! Un francez cu imaginaţie bogată a găsit rostul spaţiului dintr-un Logan MCV: a transformat-o într-un adevărat dormitor, cu tot cu bucătărie, debara şi duş.

Dacă tot şi-a cumpărat maşină spaţioasă cu bani puţini, Phillipe, un francez de 32 de ani, s-a gândit imediat cum ar putea să cheltuie mai puţini bani, când merge în vacanţă.

Aşa că, a scos cele două rânduri de scaune, iar în loc a "trântit" un ditamai patul de două persoane. Având loc suficient, a mai gândit şi câteva spaţii de depozitare. Problema a fost cu baia.

Duşul a fost ingenios "ridicat" în spatele maşinii: cele două uşi pe post de paravan, o prelată ca să nu se scurgă apa în maşină, iar pe post de furtun şi pălărie de duş a folosit o „ploscă" de plastic, cu furtun.

Citeşte şi:

Monovolumul Dacia va costa 11.000 €

Cât de bine se vinde Dacia în lume

Dacia lansează ediţia limitată Black Line - FOTO

9 adversari pentru Dacia City!

Dacia pregăteşte maşina de 5.000 €

Francezii au dat camera de hotel pe MCV-ul românesc, transformat într-o adevărată rulotă

Duş în aer liber

Construit în partea din spate a maşinii, mai mult în aer liber, duşul nu i-a făcut pe cei doi francezi să-şi schimbe planurile

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
triggermouse strawberries 5824229 1920 jpg
gradinarit  jpg
carne miel  jpg
legume verzi istock jpg
Barfa colegi birou munca FOTO Shutterstock jpg
orez, foto shutterstock jpg
chiuveta istock jpg
emblemă poliţie, Facebook jpg
image
image