#Exclusiv Click!

Xonia și-a vizitat părinții în Australia. Ce spune artista despre operația de implant mamar la care a apelat: „Trebuie să mă pun puțin pe primul loc”

23 iunie 2026 13:06
Ultima actualizare:

Xonia (36 de ani) trece printr-o perioadă liniștită și frumoasă a vieții sale. Artista e fericită pentru că a reușit să meargă la ea acasă în Australia și să își vădă părinții. Iată ce a scos la iveală despre ultima intervenție chirurgicală la care a apelat. 

„Am îmbinat puțin utilul cu plăcutul, am fost în Australia să îmi văd familia. Câteodată mi se face foarte dor de ei, îi văd cam o dată sau de două ori pe an. Mama mea vine mai des în țară, ea a fost lângă mine și m-a ajutat și cu recuperarea la sâni atunci când m-am operat”, ne-a povestit Xonia care a lansat un nou videoclip ce se numește „Buze moi”.

Ce a dezvăluit Xonica: „Trebuie să mă pun puțin pe primul loc”

Xonia este extrem de încântată de faptul că s-a lăsat pe mâinile medicilor esteticieni pentru a-și ajusta bustul așa cum și-a dorit. Artista se simte bine acum în pielea ei și este foarte mulțumită de rezultat. Vedeta a intrat proaspăt tunată în noul an.

„Am avut doi doctori și chiar vreau să le mulțumesc. Sunt foarte încântată, a ieșit exact cum mi-am dorit, sunt foarte frumoase, a fost și un lucru medical, în primul rând. Când mă uitam în oglindă îmi aminteam de o anumită perioadă din viața mea, am luat o decizie foarte bună și sunt foarte mulțumită de rezultat. Trebuie să mă pun puțin pe primul loc și să am mai multă grijă de mine. Nu suntem invincibili”, ne-a mai spus Xonia despre intervenția pe care a decis să o facă la nivelul bustului.

A trecut deja ceva timp de când frumoasa artistă nu s-a mai afișat la brațului vreunui bărbat așa că întrebată dacă este tot singură, Xonia ne-a răspuns pentru Click! că dacă nu are încă inelul pe deget înseamnă că nu se grăbește deloc la acest capitol.

„Pentru sufletul meu îmi doresc să fiu pe scenă, am avut o pauză muzicală destul de lungă. Tot singură sunt…dacă nu am inelul pe deget…Nu mă grăbesc! Este important să fim cu persoanele potrivite! Ca și femei, cred că este foarte important să avem încredere în intuiția noastră. Eu știu foarte bine ce îmi doresc, sunt singură de câțiva ani buni. Eu îmi doresc un bărbat lângă care să înfloresc și de la care să am ce învăța”, ne-a declarat Xonia, foarte sigură pe ea.

Mai multe