Banul tot la ban trage! Cât a câștigat la loterie Georgina, iubita lui Ronaldo

Georgina Rodríguez Hernandez s-a numărat anul acesta printre norocoșii câștigători la celebra Loterie de Crăciun care se desfășoară în Spania în fiecare an.

Georgina jpg

Destinul a vrut să-i facă într-un fel, o bucurie surprinzătoare, dată fiind suma de bani pe care partenera de viață a celebrului fotbalist Cristiano Ronaldo a câștigat-o la loterie: 20 de euro. Asta în condițiile în care cunoscutul model, care pe plan profesional „face” și pe moderatorul de televiziune în Spania, are o avere estimată la circa 15 milioane de euro.

Cea care i-a oferit lui Ronaldo doi copii va împlini 30 de ani pe 27 ianuarie (un al treilea s-a stins în primăvara anului 2022, la naștere).

Georgina Rodriguez a jucat un bilet pe care a scris cifrele ei preferate: 11448. Iar biletul a fost completat încă din prima lună de toamnă.

Citește continuarea pe canal33.ro. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Gina Pistol, Smiley, Josephine, foto Instagram jpg
Banner Constantin Zamfirescu gogoașă
Romanita Iovan Captură Youtube jpg
elena ionescu alex enache instagram jpg
mara banica colaj instagram jpg
saveta bogdan batuta de sot jpg
antonia instagram jpg
loredana groza
image
actualitate.net
image
actualitate.net