Mădălina Ghenea și Emil Rengle, dans lasciv pe plajă. Imaginile au încins internetul

Emil Rengle și Mădălina Ghenea au atras atenția fanilor după ce au apărut împreună în imagini publicate în mediul online. Cei doi artiști au fost surprinși într-un cadru neașteptat, dansând pe plajă, iar clipul video postat s-a viralizat cu rapiditate.

Emil Rengle și Mădălina Ghenea. Foto: captură Instagram
Emil Rengle și Mădălina Ghenea. Foto: captură Instagram

Clipul video cu Emil Rengle și Mădălina Ghenea i-a cucerit pe fanii acestora

Cântărețul nu a oferit detalii în descrierea clipului video care a stârnit interesul internauților, însă mișcările spectaculoase de dans, unduirile și chimia dintre cei doi au vorbit de la sine. Nu este pentru prima dată când aceștia apar într-un context asemănător, un episod similar având loc în anul 2021, pe o plajă din Mexic, unde s-au întâlnit întâmplător în timp ce se aflau în vacanță.

Postarea câștigătorului „Românii au talent” 2018 a adunat rapid mii de aprecieri și comentarii prin care fanii și-au exprimat admirația. Mădălina Ghenea a optat pentru un top alb, cu un design feminin și lejer, pe care l-a asortat cu o fustă-pareo în nuanțe închise, cu franjuri. Rengle a ales o cămașă cu imprimeu multicolor, purtată descheiată, și o pereche de pantaloni scurți din denim, în nuanțe deschise. 

Cum își menține Mădălina Ghena silueta 

La cei 38 de ani, Mădălina Ghenea reușește performanța de a-și menține silueta impecabilă. Actrița renumită la nivel mondial atrage privirile cu fiecare apariție pe care o bifează, și chiar a ales să dezvăluie trucurile care o ajută să aibă o talie de viespe.

„Când vreau să slăbesc, practic sunt mereu la un fel de dietă, pentru că am boala celiacă, așa că nu pot mânca pizza, paste, pâine, dulciuri, prăjituri, știi, orice. Orice mâncare prăjită, dar nu pentru că sunt la dietă și încerc să slăbesc, ci pentru că mă simt foarte, foarte, foarte extrem de bolnavă, mai ales în ultima vreme. Așa că s-ar putea să fac asta, dar știu că mă voi simți rău, așa că, știi, uneori sunt o ființă umană, așa că am chef să mănânc o pizza, dar apoi nu mă voi simți bine câteva ore. Așa că mă concentrez pe cele șase ore de după masă și apoi pe cele cinci minute din timpul mesei, dacă asta are vreun sens”, a dezvăluit Mădălina Ghenea pe rețelele sociale.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Catalin Maruta in Dubai, foto Instagram jpg
image png
image png
image png
image png
image png
Mohamed Al Fayed și Sophia Loren FOTO profimedia 0802170845 jpg
image png
image
image