Otniela Sandu, primele declarații despre relația de iubire cu milionarul care l-a înlocuit pe Sebastian Dobrincu! „Mă văd căsătorită și mămică”

#Exclusiv Click!

La aproape un an de la despărțirea de Sebastian Dobrincu, Otniela Sandu iubește din nou. Cine este noul partner de viață al blondei?

Blonda s-a afișat, chiar de ziua ei, la Poiana Brașov cu milionarul Costeluș Cășuneanu, care deține o avere impresionantă estimată la 250 de milioane de euro. Otniela Sandu și-a serbat ziua de naștere în stil mare la Nuba Chalet în Poiana Brașov, unde cei doi îndrăgostiți și-au dat frâu liber sentimentelor și s-au sărutat pasional, fiind suprinși de paparazzi. 

Otniela Sandu, la munte cu Costeluș Cășuneanu foto: cancan.ro
Otniela Sandu, la munte cu Costeluș Cășuneanu foto: cancan.ro

De cine este îndrăgostită Otniela Sandu?! „Există un om drag în viața mea”

Prezentă recent la un nou fashion show al lui Cătălin Botezatu, Otniela a făcut primele declarații pentru Click! despre viața ei amoroasă și despre iubitul milionar care o răsfață cu vacanțe exotice.

„E un început de an foarte bun pentru mine. Mi-am petrecut vacanța de iarnă într-un loc exotic, la căldură. Am fost cu o gașcă de prieteni, printre care și omul drag mie. Există un om drag în viața mea, așa este! Mi-am încărcat bateriile pentru noul an și sunt gata pentru toate proiectele.

Dacă tot vorbim acum de Dragobete, nu cred neapărat într-o zi anume a iubirii, dar când ai pe cineva atent lângă tine ține cont și de datele astea. Sunt o norocoasă și am parte și de astfel de surprize, gesturi. Mie îmi plac foarte tare florile și gesturile acestea mici sunt foarte importante. 

Cadoul perfect pentru mine este timpul pe care cineva mi-l poate oferi. Nu cred în niște lucruri scumpe cât cred în timp, în calitate și în niște gesturi din acestea mici. Pentru că, dacă este vorba de ceva  material, eu am fost omul învățat să muncească pentru ce-și dorește și nu am nevoie de cineva care să-mi dea anumite lucruri”, a declarat Otniela Sandu, în exclusivitate pentru Click!

Otniela Sandu, la prezentarea lui Cătălin Botezatu foto: Click!
Otniela Sandu, la prezentarea lui Cătălin Botezatu foto: Click!

Blonda ne-a mărturisit că-și dorește să-și întemeieze și o familie.

„Tot timpul am spus că-mi doresc familie. Mă văd căsătorită, mă văd mămică. Iubesc foarte tare copiii, am două nepoțele și doi nepoței, cu care petrec foarte mult timp. Sunt fascinată de ei”, a declarat Otniela, pentru Click!

Otniela, la brațul lui Sebastian Dobrincu foto: Facebook
Otniela, la brațul lui Sebastian Dobrincu foto: Facebook

De ce s-a despărțit de Sebastian Dobrincu?

În urmă cu câteva luni, Sebastian Dobrincu și Otniela Sandu au luat pe toată lumea prin surprindere cu relația lor, care a durat însă doar câteva luni.

Primul care a confirmat despărțirea a fost chiar Sebastian Dobrincu, acesta recunoscând că defectele lui ar fi dus la ruptura de sexoasa blondă.

La rândul ei, Otniela a făcut și ea câteva precizări legate de separarea de milionar. 

„Nimic nu se întâmplă întâmplător. Toate se întâmplă cu un scop. Știți că sunt un om discret și așa o să rămân. Nu simt și nu am simțit niciodată să-mi fac dreptate. 

Eu știu ce e în inima mea și faptele arată mai mult decât orice cuvânt. Lucrurile ce contează în viață sunt cele care se construiesc frumos, cele care îți aduc bucurie, care țin”, a spus Otniela, pe Instagram.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
banner fabio nita jpg
banner dorian popa jpg
image png
image jpeg
banner lavinia pirva png
banner mihai traistariu jpg
bahmuteanu jpg
sex in the city' jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net