Profesor lovit cu scaunul în cap de doi fraţi

Ultima actualizare:

Instructorul de educaţie a aflat că unul dintre cei doi fraţi a venit la şcoală cu telefonul mobil. A mers să îi ceară obiectul, însă băiatul s-a enervat şi a sărit la bătaie. A pus mâna pe un scaun şi l-a lovit pe Felix Ungureanu în cap.

‘'Dacă nu mă apăram, acum nu mai eram aici. Unul dintre elevi m-a lovit cu un scaun în cap. Până să mă dezmeticesc am fost bătut. Cei doi fraţi gemeni m-au lovit şi cu pumnii. Ei provin dintr-o familie dezorganizată şi am avut mici probleme cu ei'', a spus bărbatul.

"Cei doi elevi în vârstă de 14 ani, dar şi instructorul de educaţie au fost audiaţi. Nu a fost depusă plângere împotriva celor doi tinerii. Cei doi fraţi au declarat că regretă ce au făcut şi vor să fie reprimiţi la şcoală'', a spus Adrian Căpraru, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie al judeţului Dolj.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Copil pe telefon - retele sociale FOTO Shutterstock
bloc nou 6 Foto We Rent jpg
Milano, foto Shutterstock jpg
image png
police 850054 1280 jpg
image png
image png
Ionel Teodoreanu 1919 png
image
actualitate.net
image
actualitate.net