A început „Litoralul pentru toţi"

A început „Litoralul pentru toţi"

Ultima actualizare:
1 49325 original jpg jpeg

Nu ai apucat vara aceasta să petreci un sejur la mare? Ei bine, poţi avea un concediu ieftin pe litoral, începând de astăzi, căci a debutat programul „Litoralul pentru toţi".

Astfel,potrivit unui comunicat al Asociaţiei Litoral-Delta Dunării,oferta programului este variată,pentru toate gusturile şi pentru toate buzunarele. Pentru şase nopţi de cazare,plăteşti179 de lei la un hotel de o stea,fără mic dejun,209 lei la un hotel de două stele,fără mic dejun şi 279 de lei,cu mic dejun inclus.

La un hotel de trei stele,preţul este de 379 de lei,cu mic dejun,în timp ce la un hotel de cinci stele trebuie să scoţi din buzunar 549 de lei.

Turiştii care cumpără aceste pachete beneficiază şi de un voucher de atracţii,care le va permite intrarea gratuită la unul dintre obiectivele de interes turistic din Constanţa.

Printre aceste obiective se numără Muzeul de Istorie şi Arheologie şi Muzeul de Artă Populară.

Programul „Litoralul penntru toţi" durează până la data de 15 octombrie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
horoscop webp
lovely couple sitting bed while woman calm down her boyfriend which upset jpg
Horoscop 6 12 mai, foto Shutterstock jpg
click ro   Cauți sneakers în trend Unfazed aduce cei mai căutați sneakers în România png
9f47d43cf2f247f15ba108ab72b72b22 png
e18c2b9752c18a82c428b07f9b80123f7b jpg
WFF 2025 arhiva jpeg
Lună plină flickr png
image
image