«L-a rupt» pe Mitea

Ultima actualizare:

„Nicky” a fost un mare talent al fotbalului românesc. La 18 ani juca la Ajax, a ajuns la echipa naţională, însă o accidentare la genunchi i-a stopat ascensiunea. S-a întors la Dinamo, dar a plecat cu scandal şi abia în 2011 a prins un contract la Petrolul, însă aventura la clubul ploieştean s-a încheiat rapid. Acum e la Chiajna însă testele medicale au arătat că jucătorul de 28 de ani are o stare precară.

„Mitea nu poate să joace mai devreme de patru luni! Are nişte probleme de bazin, de coloană vertebrală”, a spus tehnicianul. Un motiv ar putea fi şi “efortul” depus în fiecare seară pentru a o mulţumi pe iubita sa, Andreea Tonciu. Fără carieră şi, acum, fără bani, Mitea nu a renunţat la Andreea, mai ales că e obişnuit să primească “recompense”.

“Îi lovesc buricul lui Mitea cu fruntea aproape în fiecare zi. Îmi place”, s-a lăudat Tonciu într-un show televizat, ceea ce poate fi o explicaţie pentru care fotbalistul nu poate da randament pe teren, dar şi al problemelor de sănătate, unii specialişti susţinând că prea mult sex oral dăunează măduvei coloanei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Gica Hagi alaturi de staff jpg
Nadia paralele montreal 1976 jpg
Florin Pirvu dedica victoria sotiei decedate jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
sorana cirstea bucurie jpg
PSG castigatoare Liga Campionilor jpg
Nadia Comaneci presedinte Nicusor Dan jpg
GALA OFICIALA  NADIA COMANECI   50 ANI DE LA PRIMA NOTA DE 10 00  (29 05 2026) (1) jpg
image
image