Meireles, «bătut» de nevastă la tatuaje

Meireles, «bătut» de nevastă la tatuaje

Ultima actualizare:

Plaja de la Miami e plină în această perioadă de fotbalişti care se bucură din plin de vacanţa de vară. Deşi în Florida e prezent inclusiv marele Cristiano Ronaldo, una dintre cele mai inedite imagini a fost oferită de un coleg de naţională al starului lusitan, mijlocaşul Raul Meireles.

Fan înrăit al tatuajelor, jucătorul echipei turce Fenerbahce şi-a expus la soare corpul plin de tatuaje.

Mai spectaculoasă a fost însă prezenţa soţiei sale, Ivone, care nu s-a lăsat mai prejos, având şi ea numeroase decoraţiuni pe piele.

Raul şi Ivone se cunosc încă din vremea adolescenţei şi s-au căsătorit în 2008, ceea ce i-a determinat să devină un cuplu fiind în primul rând pasiunea comună pentru tatuaje. De altfel, pe vremea când juca la Liverpool, Meireles declarase în glumă că ar vrea să devină „campion" la acest capitol şi să-i depăşească pe coechipierii Agger şi Skrtel, alţi tatuaţi din cap până-n picioare.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Milei geaca norocoasa jpg
Anglia a cucerit medaliile de bronz jpg
sala de sport
image png
Leo Messi si Harry Kane, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Folarin Balogun (EPA) jpg
Harry Kane (EPA) jpg
Franta Spania, Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
image
image