Mutu l-a amenințat pe Becali că îi rupe mâinile

Ultima actualizare:

    Conflictul ar fi început de la un împrumutFoto: Arhiva Click!
Conflictul ar fi început de la un împrumutFoto: Arhiva Click!

Adrian Mutu a fost propus la Steaua de Anamaria Prodan, soția lui Laurențiu Reghecampf, dar cel care s-a opus vehement a fost Gigi Becali. Se pare că cearta dintre cei doi ar fi pornit de la bani. Ovidiu Ioanitoaia a dezvlăluit că boss-ul Stelei nu a mai putut trece peste un conflict pe care l-a avut în urmă cu mai mulți ani cu atacantul.

În urmă cu mai bine de zece ani, după ce a fost dat afară de la Chelsea, Mutu a împrumutat 120.000 de euro de la Becali, dar a refuzat să-i înapoieze suma, conform rtv.net. Gigi Becali i-a solicitat să-i returneze împrumutul, iar Adrian Mutu ar fi avut o reacție extrem de violentă. Potrivit spuselor lui Ovidiu Ioanițoaia, fotbalistul l-ar fi înjurat pe boss-ul stelei și l-ar fi amenințat că-i rupe mâinile.

Gigi Becali a confirmat că i-a împrumutat 120.000 de euro lui Adrian Mutu și că nu și-a mai văzut banii returnați nici până astăzi.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Gica Hagi alaturi de staff jpg
Nadia paralele montreal 1976 jpg
Florin Pirvu dedica victoria sotiei decedate jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
sorana cirstea bucurie jpg
PSG castigatoare Liga Campionilor jpg
Nadia Comaneci presedinte Nicusor Dan jpg
GALA OFICIALA  NADIA COMANECI   50 ANI DE LA PRIMA NOTA DE 10 00  (29 05 2026) (1) jpg
image
image