Cameron Diaz, colegă cu fostul iubit

Ultima actualizare:

În această comedie romantică, Cameron Diaz îl are partener pe Justin Timberlake, un fost iubit. Cei doi au avut o relaţie care a durat trei ani, din 2003 până în 2006.

Cameron şi Justin au şocat multă lume când, la premiera de la New York a filmului, s-au îmbrăţişat şi s-au sărutat cu patimă, pe covorul roşu.

Actriţa a mărturisit că rolul e unul de care multe alte actriţe s-ar fi ferit, îngrijorate că e prea "extrem". "Mie nu-mi pasă. Nu crezi că există profe în lume care se droghează după ore şi visează la silicoane?", i s-a adresat ea unui jurnalist care a intervievat-o.

"M-a atras rolul pentru că e realist. Tipa trăieşte cum vrea şi nu-şi cere scuze din cauza asta. Mi-a plăcut că, până la finalul filmului, nu s-a schimbat radical. Chestia asta ar fi fost nerealistă. Am reuşit să transform un rol neatrăgător într-unul plăcut", a adău­gat Cameron.

Actriţa a mai declarat că s-a simţit foarte bine alături de fostul ei iubit, în timpul filmărilor: "Nu exista nimeni mai bun ca el pentru acest rol. Justin e un comediant genial. A jucat foarte bine. E al naibii de ciudat în filme, dar e amuzant. Spun acest lucru cu mare respect pentru personajul său şi pentru ceea ce a făcut până acum".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
paulbr75 car engine 1738366 jpg
canicula, foto shutterstock jpg
image
image