FotoAdriana Bahmuțeanu „dă din casă” și spune ce se întâmplă în pauzele de filmare ale emisiunilor. „Șocant, cutremurător și apocaliptic dacă ați auzi ce se vorbește”
Adriana Bahmuțeanu, una dintre vedetele consacrate ale lumii mondene, a stârnit curiozitatea urmăritorilor săi după ce a vorbit despre ceea ce se întâmplă în culisele emisiunilor de televiziune, atunci când camerele se opresc și începe pauza de publicitate. Cu sinceritatea cu care și-a obișnuit fanii, vedeta a povestit că unele dintre cele mai spectaculoase și amuzante momente nu ajung niciodată difuzate pe micile ecrane.

„Dacă ați auzi și voi, v-ați cutremura de râs! Credeți-mă pe cuvânt!”
Într-o postare publicată pe rețelele de socializare, Bahmuțeanu a mărturisit că adevăratul spectacol se desfășoară, de multe ori, în spatele camerelor de filmat. Discuțiile invitaților, reacțiile spontane, „replicile bombastice” și multe adevăruri spuse doar cu camera stinsă sunt doar câteva dintre momentele care nu ajung niciodată să fie difuzate.
„Ce păcat că televiziunile nu difuzează adevăratul show, care se produce, de cele mai multe ori, în pauzele de publicitate! Ar fi delicios, șocant, cutremurător și apocaliptic dacă ați auzi ce se vorbește în pauză... Replici bombastice, adevăruri nespuse niciodată public, orgolii nemăsurate și nervi întinși la maximum...
Asta e farmecul, până la urmă, al muncii în televiziune, care a născut o lege nescrisă: «Un adevărat jurnalist nu spune niciodată public ce a auzit în pauza de publicitate!» Doar dacă nu se aude prin lavaliere. Dacă ați auzi și voi, v-ați cutremura de râs! Credeți-mă pe cuvânt!”, a scris jurnalista pe rețelele de socializare.
Motivul pentru care Adriana Bahmuțeanu ar părăsi România
Adriana Bahmuțeanu și-a vizitat recent soțul, George Restivan, în America și a mărturisit că s-a simțit foarte bine peste Ocean. Vedeta a declarat că s-ar întoarce imediat în SUA, însă este nevoită să rămână în România din cauza problemelor pe care le are de rezolvat în justiție și a situației dificile legate de cei doi fii ai săi, despre care a vorbit în repetate rânduri în spațiul public.
„A fost foarte frumoasă vizita în America, m-am acomodat foarte repede, nu am avut probleme cu fusul orar, cu somnul. Eu și George ne-am înțeles foarte bine, am făcut echipă, am făcut foarte multe lucruri împreună acolo, chiar ne potrivim și chiar mi-a plăcut foarte mult. A fost foarte scurtă vizita acolo, dacă aș putea, aș vrea să mă duc din nou chiar mâine acolo, pentru că mi-a plăcut foarte mult!”, ne-a povestit Adriana Bahmuțeanu pentru Click!.


































