Uită de micul dejun dacă vrei să slăbeşti! Mihaela Bilic, sfaturi drastice: ”O cafea cu lapte e de ajuns!”

Ultima actualizare:

    Sursa foto: Facebook
Sursa foto: Facebook

Mihaela Bilic le recomandă persoanelor care vor să slăbească să uite de micul dejun.

În cadrul unui interviu, acesta a abordat un subiect sensibil, ea recomandându-le persoanelor care vor să slăbească să înlocuiască micul dejun cu o cafea cu lapte şi amânând masa până la amiază. 

 ”Ştiu, o să spuneţi că trebuie să luăm micul dejun, că e cea mai importantă masă a zilei. Ei bine, lucrurile s-au schimbat. Corpul nostru se află într-o situaţie absurdă: primeşte mâncare când nu cere, doar pentru că trebuie. E ignorat când îşi doreşte ceva, şi este certat că nu slăbeşte”, a spus ea. 

Citește continuarea articolului, aici! 

Citește și: 

De ce nu bea Andra alcool niciodată! Momentul în care s-a făcut de râs în faţa socrilor: ”Au aflat cele mai tari poveşti!

De ce te cerţi cu soţul după naştere şi cum ”stingi” conflictele



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
salata png
Horoscop, foto Shutterstock jpg
rețetă dovlecei png
regina Elisabeta desert preferat png
horoscop webp
dezvoltare armonioasa copil1 jpg
zodii norocoase webp
usturoi istock jpg
image
image