Ienei: "E o ruşine pentru Steaua! Mi-e milă de Becali"

Ultima actualizare:

Ienei este de părere că vina îi aparţine patronului Gigi Becali, dar şi celor din jurul său care îi cântă în strună.

"Este o ruşine pentru Steaua că nu a putut să învingă o echipă de locul 4 în liga a doua. Steaua trebuia să aibă 2-0 în minutul 20. Aşa trebuia să joace. Gigi Becali are o mare vină, dar mi-e milă de el pentru că pune suflet. Oamenii care sunt în jurul lui nu îl atenţionează şi sunt de acord cu toate deciziile sale" , a declarat Ienei după meci.

Voinţa Sibiu a terminat sezonul pe locul 4 în Liga II şi a avut ocazia să promoveze, în urmă unui meci de baraj cu Săgeata Năvodari, după ce echipele Poli Timişoara, Gloria Bistriţa şi FC Bihor nu au primit licenţa.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Erling Haaland (EPA) jpg
Kylian Mbappe (EPA) jpg
Lionel Messi, Argentina, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Belgia Iran, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Istvan Kovacs (EPA) jpg
Uruguay Capul Verde, Campionatul Mondial (EPA) jpg
image png
Kone targa jpg
image
image