VIDEO Cum a drogat şi sodomizat Roman Polanski o adolescentă de 13 ani

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Şoc! Fata de 13 ani, acum mai în vârstă cu 37 de ani, povesteşte cum a fost drogată şi îmbătată la începutul anului 1977 în casa lui Jack Nicholson şi apoi sodomizată de Roman Polanski, astăzi de 80 de ani.

Într-un interviu acordat pentru ”Austria Today”, Samantha Geimer face dezvăluiri incendiare. “Eram un copil când Roman Polanski m-a luat cu maşina şi m-a dus în casa lui Jack Nicholson de la Hollywood ca să facem o şedinţă foto pentru revista «Vogue». Mi-a dat şampanie şi Quaalude, un puternic sedativ. Mi-a spus să mă dezbrac şi să intru în cada cu Jacuzzi, am făcut-o, că eram un copil… La un moment dat i-am spus că vreau acasă, dar nu m-a lăsat. Nu voiam să fac sex. M-a luat de mână şi de mijloc şi a început să mă sărute. I-am spus: «Nu, te rog, nu!», dar nu-mi mai auzeam vocea de la şampanie şi pilulă. Nu m-am luptat cu el pentru că tot ce voiam era să termine o dată”, spune femeia violată de regizor pe când avea doar 13 ani.

“Mi-a făcut sex anal şi am plâns întruna când m-a dus acasă cu maşina după ce m-a avertizat să nu spun mamei”, a adăugat ea.

Samantha Geimer (foto, jos), tânăra violată de Roman Polanski pe când avea doar 13 ani.

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Mirela Retegan se menține în formă cu sport și multe sacrificii
zendaya paris profimedia jpg
oana roman instagram jpg
quentin tarantino gettyimages jpg
Thylane Blondeau, foto Instagram jpg
image png
Loredana Groza, foto Instagram  jpg
image png
image
image