Programul Cupei României la rugby


    minge de rugby
minge de rugby

Campioana Baia Mare va sustine primul meci din Cupa Romaniei in compania celor de la Poli Agro Iasi. Meciul se va disputa miercuri de la ora 11.00 pe stadionul Agronomia.

oi, Steaua se va deplasa la Barlad, unde va juca cu echipa din localitate, incepand cu ora 11.00.

Tragerile la sorti in urma carora se vor stabili jocurile din sferturile de finala vor avea loc pe data de 25 octombrie la sediul FRR.

PROGRAM 1/8 CUPA ROMANIEI

1. Poli Agro Iasi-C.S.M. Stiinta B. Mare:

20.10.2010 – Stadionul Agronomia – ora 11.00;

Arbitri: Iordachescu V.-Nechifor B., Mandric A.M.

2. R.C. Barlad – C.S.A Steaua Bucuresti:

21.10.2010) – Stadionul Rulmentul – ora 11.00;

Arbitri: Milita B.-Stuparu M.-Nechifor B.

3. Stiinta Petrosani – R.C.J. Farul Constanta:

(23.10.2010 – Stadionul Stiinta – ora 10.00;

Arbitri: Copil N.-Cantor B.-Cojocnean M.

4. C.S.M. Bucovina Suceava – C.S. Dinamo Buc:

23.10.2010 – Stadionul Unirea – ora 10.00;

Arbitri: Petrescu R.-Tinu I.-Gorodea Em.

5. R.C. Grivita – C.S.U.A. Vlaicu Arad:

23.10.2010 – Stadionul Parcul Copilului – ora 10.00;

Arbitri: Diaconescu R.-Anorocioaie R.-Irimia M.

6. Sportul Studentesc-R.C.M.U de Vest Timisoara:

23.10.2010 – Stadionul Tei – ora 11.00;

Arbitri: Frasineanu D.-Stefan R.-Gordin D.

7. C.S. Arsenal B. Log. Tgv. – C.S.U Cluj:

23.10.2010 – Stadionul UM – ora 10.00;

Arbitri: Gordin B.-Ghioc V.-Iordachescu R.

8. C.S.R. Callatis Mangalia – C.S.M. Bucuresti:

23.10.2010 – Stadionul Marina – ora 14.00;

Arbitri: Iordachescu V.-Serban Cr.-Rotaru P.

cub kassandra rotariu png
cub andreea esca png
pexels Horoscop 3 noiembrie
cutremur 1977 agerpres 0 jpeg
onlyfans jpg
Survivor Romania webp
Imagine WhatsApp 2023 02 07 la 13 11 34 jpg
Elena Gheorghe Armâna Mea 24 mai 2022 2776 jpg
image
image
image
image
image
image
Ahmet Eyüp Türkaslan, Facebook jpg
Cutremur Turcia, Getty jpg
Farul CSU Craiova, Sportpictures jpg
Edjouma fcsb cfr cluj jpg
Hagi, Getty jpg
SITE Rapid (Sportpictures) jpg