Cadu, fotograf pentru propria soţie: «Dulce e cea mai frumoasă!» - FOTO

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Portughezul Ricardo Cadu se poate lăuda că are o soţie după care orice bărbat ar întoarce capul.

Înaintea începerii sezonului, fundaşul Clujului a mers cu frumoasa Dulce într-o vacanţă exotică în Insulele Seychelles.

El a plănuit sejurul cu mult timp înainte şi, dacă în 2010, a dus-o pe Dulce în Grecia, în insula Mykonos, acum a optat pentru o destinaţie mult mai îndepărtată şi mai costisitoare.

simeon stalpnicul png

Iubita căpitanului de la CFR a povestit că vacanţa a meritat toţi banii şi că în Seychelles chiar te simţi ca în Paradis. Profitând de peisajul de vis, Dulce n-a rezistat tentaţiei de a face o şedinţă foto mai specială.

Şi a avut şi un fotograf pe măsură: chiar jucătorul din Gruia! Cadu a „surprins-o" pe soţia sa în ipostaze extrem de sexy, pe malurile Oceanului Indian. „Soţia mea este ea mai frumoasă din lume, normal că a ieşit bine în poze", a spus fundaşul lusitan.

Citeşte şi:

Ricardo Cadu învaţă despre Vlad Ţepeş

Cadu se ia de Mircea Lucescu

Hagi îi vrea pe Alexe şi Cadu la Galata



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Serban Cotirlan bust jpg
sabrina voinea cosr8 jpg
Gica Hagi alaturi de staff jpg
Nadia paralele montreal 1976 jpg
Florin Pirvu dedica victoria sotiei decedate jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
sorana cirstea bucurie jpg
PSG castigatoare Liga Campionilor jpg
image
image