Dumitru Dragomir: «Cine i-o fi văzut fotbalişti pe Georgievski şi pe Tatu?»

Ultima actualizare:

Steaua a fost călcată în picioare de Chelsea, scor 0-4, la capătul unui meci în care campioana României nici n-a existat pe teren. La finalul jocului, Dumitru Dragomir a pus tunurile pe cei care, în absenţa lui Gigi Becali, a început să vorbească mult şi, din păcate, prost.

„Cine i-o fi văzut fotbalişti pe Georgievski şi pe Tatu? Cum să dai banii pe ăştia? Şi Gigi juca mai bine decît macedoneanul ăsta", a spus şeful LPF la sport.ro, făcând aluzie la Mihai Stoica, managerul care i-a descoperit pe cei doi jucători pomeniţi.

„Corleone" a fost extrem de dur şi cu Laurenţiu Reghecampf, spunând că tehnicianul de 38 de ani a fost, de fapt, făcut mare de Gigi Becali! „M-a nemulţumit diferenţa de valoare, de comportament, de mentalitate şi de hazard dintre noi şi englezi. Ce a putut să-i facă Schurrle lui Georgievski...Contează enorm că Stelei i-au lipsit Chiricheş, Rusescu, Pintilii şi Chipciu faţă de meciul tur. Parcă a fost şi mai multă seriozitate atunci. Steaua, în primăvară, îl avea şi pe Gigi care făcea schimbările bine", a declarat Dragomir.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Serban Cotirlan bust jpg
sabrina voinea cosr8 jpg
Gica Hagi alaturi de staff jpg
Nadia paralele montreal 1976 jpg
Florin Pirvu dedica victoria sotiei decedate jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
sorana cirstea bucurie jpg
PSG castigatoare Liga Campionilor jpg
image
image