Pique a dat declaraţia serii după Barcelona - PSG 6-1: "Se va face mult sex!"

simeon stalpnicul png
Gerard Pique

Meciul uluitor desfăşurat miercuri seară la Barcelona a fost urmat de declaraţii pe măsură, cea mai haioasă reacţie aparţinându-i fundaşului catalan Gerard Pique.

"E nevoie de mai multe asistente în maternităţi pentru că în noaptea asta se va face mult sex", a afirmat fundaşul după ce echipa sa a spulberat-o pe PSG cu 6-1, întorcând soarta calificării în sferturile Ligii Campionilor după 0-4 în tur.

"Va fi o noapte dură pentru toţi cei care doreau să fiem eliminaţi. Una e să marchezi un gol în minutul 95 şi alta e să dai trei goluri în ultimele şapte minute", a completat Pique.

Înscrie-te în StarManager, fă-ți echipă și antrenează stelele fotbalului european din Liga Campionilor. Poți câștiga premii de etapă sau unul din marile premii puse în joc la finalul competiției!