EXCLUSIV Ce planuri de viitor au Mariana Calfa, pictoriţa de la castel, şi iubitul ei

Ultima actualizare:

    În această încăpere,  atelierul de pictură, îşi  petrece câteva ore pe zi
În această încăpere, atelierul de pictură, îşi petrece câteva ore pe zi

Mariana Calfa, pictoriţa de la Castel, este în culmea fericirii după ce s-a împăcat cu fostul iubit, care ar fi înşelat-o cu un bărbat. Cei doi sunt trăiesc la maxim fiecare clipă petrecută împreună şi nu contenesc să-şi facă planuri de viitor.

Invitată în platoul emisiunii Click!, Mariana Calfa a spus că este foarte fericită pentru că s-a împăcat cu fostul iubit din Germania. Pictoriţa a spus că a evoluat spiritual şi că s-a gândit să nu mai aibă prejudecăţi faţă de trecutul sexual al iubitului aşa că s-a gândit să-i mai dea o şansă acestuia.

Mariana Calfa
Mariana Calfa

Blonda a spus că deja au început să-şi facă planuri de viitor şi că se gândeşte să deschidă o afacere împreună cu iubitul, care este obişnuit să muncească.

„Ne gândim să facem ceva afaceri, pentru că Eric trebuie să muncească. Este un inel foarte drăguţ. L-am judecat, dar am evoluat spiritual şi m-am gândit să-l iert. Eric a fost marea mea iubire", a declarat Mariana Calfa în cadrul emisiunii Click!, difuzată de Prima TV, de luni până vineri, de la ora 22:30.

Cu zâmbetul larg pe buze, Mariana Calfa le-a arătat telespectatorilor inelul de logodnă primit de la iubit, de care e mândră, nevoie mare.

Mariana Calfa
Mariana Calfa


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
triggermouse strawberries 5824229 1920 jpg
gradinarit  jpg
carne miel  jpg
legume verzi istock jpg
Barfa colegi birou munca FOTO Shutterstock jpg
orez, foto shutterstock jpg
chiuveta istock jpg
emblemă poliţie, Facebook jpg
image
image