FOTO Ce naşă sexy a fost Celia! Uite rochia cu care a făcut senzaţie

Ultima actualizare:
Celia şi soţul ei, Ardeli Ancuţa
Celia şi soţul ei, Ardeli Ancuţa

Weekendul care tocmai s-a încheiat a fost unul plin de emoţii pentru Celia şi soţul ei, Ardeli Ancuţa. Cântăreaţa s-a aflat pentru prima dată în ipostaza de naşă de cununie. Alegerea ţinutei se pare că a fost o adevărată piatră de încercare pentru artistă care a făcut eforturi să-şi găsească o rochie pe măsura evenimentului.

Celia a arătat trăsnet în acest weekend. Deşi a devenit mămică doar de câteva luni, cântăreaţa are o siluetă de invidiat. Bruneta a făcut furori într-o rochie neagră din dantelă care i-a venit ca turnată pe trup. "Am fost pentru prima dată naşă şi am fost extrem de emoţionată", ne-a declarat Celia. 


    Celia şi soţul ei, Ardeli AncuţaFoto: Facebook
Celia şi soţul ei, Ardeli AncuţaFoto: Facebook

Cântăreaţa şi-a anunţat prietenii pe pagina de socializare că a fost naşa unui cuplu din Timişoara, evenimentul ţinându-se în oraşul de peste Bega.

"Năşica şi lumina divină. Onorată să iau parte la Sfântul legământ, Taină a cununiei...", a scris cântăreaţa pe contul ei de socializare.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Banner Andreea Popescu
Puya cu soția Melinda foto Facebook America Express jpg
banner roxana ostroveanu 1 png
banner banner mugurel vrabete sicriu jpg
banner pavel bartos png
Banner Andreea Popescu
iulia albu vila colaj instagram jpg
brigitte facebook png
image
image