Inna: «Cei mai frumoşi bărbaţi sunt în Grecia»

Inna: «Cei mai frumoşi bărbaţi sunt în Grecia»

Ultima actualizare:

Astfel, întrebată de cei de la protvmagazin.ro pe unde mai umblă zilele astea, ea a spus: «Vă scriu din avion, mă întorc din Franţa, după concertul susţinut în V.I.P. Room din Saint Tropez.

Săptămâna aceasta am început-o în Germania, am continuat-o în Spania, Italia şi apoi Franţa. Cititorii care nu ştiu ce meserie am ar spune sigur că sunt stewardesă!»

Inna a povestit că cei mai frumoşi bărbaţi sunt în Grecia, că de fiecare dată cumpără o jucărioară pentru căţeluşul ei, oriunde ar merge, şi că petrece foarte puţin timp în România, fapt ce o întristează foarte tare.

De asemenea, artista nu a fost modestă şi a recunoscut că a strâns foarte mulţi bani din meseria asta şi că videoclipul piesei «Club Rocker» şi casa în care locuieşte au însemnat o investiţie foarte mare.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bani portofel jpg
ploaie freepik jpg
ulei tigaie istock jpg
zi de zi fara balonare ghid pentru un confort digestiv optim jpg
mrdjrlawrence ankle 3135710 jpg
creier uman Shutterstock jpeg
ceapa verde jpg
Băuturi energizante jpg
image
image