Kate Middleton arată demențial într-o ținută sportivă! S-a întrecut cu William la maraton

Ducii de Cambridge au pariticpat la un eveniment caritabilFoto: Getty

Doi se ceartă, al treilea câștigă! Kate Middleton, William și Harry s-au întrecut la maraton, în Parcul Olimpic din Londra, după ce s-au antrenat cu alergătorii britanici. Ducele și ducesa de Cambridge au fost umăr la umăr în competiție, dar Harry a fost cel care a câștigat cursa. Eveimentul a fost unul caritabil, organizat de campania Team Heads Together, care își dorește să strângă fonduri pentru oamenii care suferă de diferite boli mintale.

Kate Middleton (35 de ani) este în formă maximă, dar în pofida eforturilor sale, nu a reușit să îi întreacă pe William și pe Harry, cel din urmă câștigând cursa regală improvizată în Parcul Olimpic din Londra, duminică (5 februarie).

Kate, William și Harry s-au luat la întrecereFoto: Getty

Kate își menține silueta prin sport, iar asta se poate observa cu ochiul liber. Arată foarte bine în orice ținută, chiar și în cele sportive. Pentru acest eveniment, ducesa de Cambridge a purtat o geacă de ski Perfect Moment, în valoare de 280 de lire (aproximativ 1.500 lei) și o pereche de pantaloni negri.

Kate are o siluetă de invidiatFoto: Getty

coada imigrari IGI jpeg
Locul din orașul Slănic, Prahova, unde s-a stabilit un perimetru de siguranță în urma surpării unei străzi. FOTO Inquam Photos / Sabin Cîrstoveanu