Lăcătuş, salvat de soţie

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Revenirea lui Mihai Stoica în funcţia de manager la Steaua, coroborată cu parcursul slab al roş-albaştrilor, îl dădeau ca şi plecat pe Lăcătuş din Ghencea.

Chiar dacă Meme şi-ar fi dorit să numească un alt antrenor, până la urmă „Fiara" va continua şi în retur.

Gigi Becali n-a cedat insistenţelor managerului roş-albaştrilor şi l-a păstrat pe Lăcătuş, în virtutea unei promisiuni făcute soţiei acestuia, Mariana.

După plecarea lui Ilie Dumitrescu, Becali a încercat cu disperare să găsească un alt antrenor, iar varianta cea mai la îndemână a fost să îl aducă pe Lăcătuş pentru a treia oară.

Totuşi, acest lucru nu s-a întâmplat atât de uşor, mai ales că Mariana, nevasta tehnicianului de 46 de ani, nu îşi dorea să-l mai lase pe soţul ei în Ghencea, după tratamentul la care fusese supus în cele două mandate anterioare.

Gigi Becali a reuşit cu greu să o convingă, însă numai după ce i-a promis că nu îl va mai umili pe Lăcătuş şi îl va păstra cel puţin până la vară.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
autospeciala politie jpg
image png
durere piept inima sughit getty jpg
gradinarit jpg
2025 12 02 Inquam Photos / George Calin  instant 2097 jpg
insula scotia jpg
furnici istock jpg
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image
image