Loredana Chivu mărturiseşte: «Am un iubit milionar»

Ultima actualizare:

    Loredana Chivu
Loredana Chivu

Fosta asistentă a lui Capatos, Loredana Chivu, a vorbit despre iubitul ei milionar şi căsnicie.

Loredana a dat un interviu celor de la showbiz.ro în care a povestit despre iubitul ei.

«Ştiu că se scrie că am un iubit milionar, dar asta nu are nicio legatură cu relaţia noastră. Cum mă răsfaţă? Cum răsfaţă orice bărbat normal o femeie. Cu un buchet de flori, care mie îmi plac foarte mult, şi prefer să primesc un buchet de flori, decât o geantă scumpa sau un parfum».

Citeşte şi:Ce activităţi solicitante are o piţipoancă blondă într-o zi! Să zicem Loredana Chivu

Drama Loredanei Chivu: «Fratele meu l-a găsit pe tata spânzurat»Loredana Chivu a intrat cu platformele de 15 cm în balegă - FOTO

Cei doi s-au cunoscut în urmă cu 5 ani. Chivu mărturiseşte: «În primă fază nu am fost atrasă de el, l-am văzut oricum foarte puţin, după care noi am continuat o relaţie de prietenie, eram chiar prieteni foarte buni, apoi s-a întâmplat să ne îndrăgostim şi am ajuns aici».

Cât despre căsătorie, blondina spune: «Nu cred că este timpul să vorbim despre căsătorie. Chiar sunt foarte mică, într-o luna de zile o să fac 21 de ani şi nu cred că este momentul».



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
extrageri loto
image png
Holy Fire in Jerusalem 2022 jpg
Andra Cirstoiu 1 jpg
avion geam jpg
cuptor muzeu 2 768x512 jpg
What Is AI Overview  Googles AI Overviews and Paid Search scaled png
Astronauti artemis NASA jpg
image
image