Marina Dina s-a îmbătat cu vin de casă când era mică - VIDEO

Ultima actualizare:

    Marina Dina
Marina Dina

Emisiunea „Poveşti de tabloid" a relatat câteva picanterii despre vedetele noastre.

Astfel, Marina Dina, asistenta de la "Răi, da Buni" a recunoscut că s-a îmbătat pentru prima dată în copilărie, în casa părintească.

"Am băut un pahar de vin tare, de ţară. Atunci m-am îmbătat groaznic".

Fosta "Mama Natură" însă, a declarat că nu obişnuieşte să bea, cu toate că are cocktail ce-i poartă numele, "Roxy Licious". Mama Natură cunoaşte însă leacul pentru mahmureală. "De obicei beau cu măsură. Nu cred că s-a întâmplat să mă îmbăt. Împotriva mahmurelii cel mai bun remediu este zeama de varză. După o noapte furtunoasă în club este bine să te odihneşti, apoi să bei o cafea tare", a spus Roxana Ionescu.

VIDEO:



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image