Caz înfiorător la Dorohoi: tânără incendiată de o altă femeie din gelozie

Ultima actualizare:

    Tânăra din Dorohoi a ajuns la spital la Bucureşti după ce a fost cuprinsă de flăcări. (Foto arhivă)
Tânăra din Dorohoi a ajuns la spital la Bucureşti după ce a fost cuprinsă de flăcări. (Foto arhivă)

O femeie în vârstă de 23 de ani din localitatea botoşăneană Dorohoi a ajuns la Spitalul de Arşi din Bucureşti în stare gravă după ce a fost victima unui incendiu provocat din gelozie.

Incidentul a avut loc duminică dimineaţă, 2 septembrie, în jurul orei 9.00 dimineaţă.

O femeie a intrat în apartamentul fostului iubit, l-a stropit cu benzină şi i-a dat foc. Focul a cuprins întreaga locuinţă, în care se afla şi tânăra de 23 de ani.

Detaşamentele de intervenţie au tranportat-o pe femeie la un spital local, iar ulterior la Spitalul de Arşi din Bucureşti.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
image
image